ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textil 15727064
nr 1572 7064
Textil
Paisley, 150x300 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:52:52
100 kr
150 kr
200 kr